KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10458633

nr 1045 8633

Kopparstick

kolorerat, Amsterdam, East India Company of Holland, 25x39 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 juli 2016
kl 20:16:40

2/7 09:31:26 1      Vinnande bud